Video Yükleniyor.3 Saniye Lütfen Bekleyiniz.

Reptilian Nedir ?

6.17K
Views
   

Reptilian’ların yüz yıllardır bizimle yaşadığına dair söylentiler günümüz teknolojisi ile yakalanır hale geliyor.
Bu sav ortaya David Icke tarafından atılıyor.

1999’da, Icke, Gezegenin Babil Kardeşliği olarak adlandırılan reptilian (sürüngen) insansılar ırkı tarafindan kontrol edilen Yeni Dünya Düzeni tarafindan yönetildiğini yazdı. Şöyle yazdı :
“Benim kendi araştırmam, reptilian kontrolünün ve manipulasyonunun başka bir boyuttan dördüncü boyutun alt bölümünden yönetildiğini öne sürüyor. Diğer insanlar bunu alt astral boyut olarak bilir, kara büyü rituelleri olan demonların ve kötü niyetli varlıkların yuvası…”
Icke’ye göre, reptil melezi reptilian – insan DNA sı, onların eğer insan kanı içerlerse, sürüngenden insan formuna değişmelerini sağlıyor.
Reptilian grubu bir çok ünlü/seçkin insanı ve pratik olarak her dünya liderini kapsıyor.Örneğin,İngiltere’nin Ana Kralicesi, George W. Bush, Hillary Clinton, Harold Winson,Tony Blair.Bu insanların ya kendileri reptilian veya sürüngenler için çalışıyorlar.
“Rothschilds, Rockefellers, İngiliz Kraliyet ailesi ve ABD nin ve dünyanın geri kalanının idareci politik ve ekonomik aileleri bu AYNI soydan geliyor. Züppelik nedeni ile değil,genetik yapılarının sağladığını taşımak için – reptilian – memeli DNA kombinasyonu onların şekil değiştirmesini sağlıyor çünkü.
Icke, Galler Prensesi Diana’nın öldürülmesinin nedeninin, Diana’nin, Charles ve Camilla’nin satanik bir rituel ile kurban edilen bir çocuga sahip olduklarını keşfetmesi olduğunu söylüyor. Ayrıca, Diana’nin sırdaşı Christine Fitzgerald’a göre, Diana’nın, İngiliz Kraliyet ailesinin sürüngenler ile bağlantıda olduğunu ve Diana’nın onların şekil değistirdiklerini gördüğünü yazdı.

Reptilian olan George W. Bush’un, 11 Eylül olayında anahtar bir rol oynadığını yazdı. Icke, ırksal ve etnik bölünmelerin sürüngenler tarafından geliştirilen bir illuzyon olduğuna ve ırkçılığın Illuminatinin gündemini ateşlediğine inanıyor.

Başlığın okunma sayısı arttığından; Reptilian’ların dönüşüm esnasında yakalandıkları anların toparlamasını da paylaşıyoruz.

Bir de yeni başlayanlar için Reptilian’lar konusunu görmeniz gerekiyor.

beyonce reptilian

Tarihte ise;
Serpent “İnsanlar”

Eski NSA cryptographer olan Boulay yazdığı Uçan Yılanlar ve Ejderhalar adlı kitapta, eski laik ve dini kaynakların bir arada, soy hikayemizin çok çağlar önce yeryüzünü kolonize hale getirmiş olan bu uzaylı yılan – tanrılar ya da astronotların geliş hikayesini anlattığını yazıyor. Bu bir çok parçanın bir araya getirildiğinde oluşturduğu resim aslında.”

Aslında, deli efsaneler, mitler ve dünya “tarihinin” tam bir yeniden değerlendirilmesinde yatıyor.
Gılgamış ve numaralı Agga Sümer efsanesi.
Yılanların, “insanlar” ve bu etkileşimin işaret ettiği çocuklarının ele alındığı bu hikayelerde ve tabii , orada İndus Vadisi , Nagaların veya Antik Hindistan Serpent ırk bilinen ” yılan tanrı” , ve Hindu destanlarında geçen, “Ramayana” ve “Mahabharata” olarak ta adlandırılan yılan – tanrılar ile anlaşma hangi . Çin tarihinin , ” Vih Kral ” adam ve ejderha birlikte ve hatta karma evlilik barış içinde yaşamış anlatıyor . Ve Amerikan mitolojisinde yılan tanrılar Maya kitabın Itzamna ,yılan tanrıtarafından saygı ” Chilam Balam ” açıklanan “yılan insanlar . ”

St George İrlanda dışında” yılanlar ” sürüş İngiltere ve St Patrick” ejderha ” üstesinden gelme hikayesi de Hıristiyan ikonografi parçasıdır.

Görünüşte kasten fildişi kule olarak arşivlenen bir çok arkeolojik eserin akademisyen ve tarihçiler tarafından ihmal edilmiş bir çok bulgunun tesadüfleri bir arada içerdiği bilinen bir gerçektir.

Bir de tabi Obama’nın nedense bir program esnasında söylediği enteresan cümle şaşırtıyor.

Reptilian’lar hakkında yapılmış olan yukarıda paylaştığım video ise biraz Amerikanvari olduğu için ayrıca özür dilerim.

Bu da David Icke’nin hayatı nasıl, onu inceleyen bir belgesel