Phillip Schneider, Aramızdaki Uzaylılar ve Teknoloji

17 ocak 1996’da ölmüş veya öldürülmüş olan amerikalı jeolog ve yapı mühendisi.
Hakkında söylenenlere göre amerikan hükümeti için memleketin çeşitli yerlerinde askeri amaçlı yer altı üslerinin yapımında çalışmış.
Bu üslerin uzaylılarla alakalı olduğu söylenmekte, hatta söylenenlere göre 66 Amerikan ve Nato askerinin bu üslerden birinde uzaylılarla yaşanan bir çatışmada öldüğü, Schneider’ın da bu saldırıdan sağ kurtulmayı başaran üç kişiden biri olduğu iddia ediliyor.

Konuyla ilgili bir sürü yazısı ve kitapları mevcut. Ayrıca uzaylılar dışında, uzaylılardan alınan bir çok teknolojinin günümüz yaşantısında uygulandığını savunuyor. Amerika’nın elinde yapay deprem oluşturabilen bir silah olduğunu, hükümetin aids gibi hastalıkları biyolojik silah olarak kullandığını iddia etmekte. Ayrıca hükümetin silah teknolojisine yatırdığı paraları da epey bir eleştirmiş zamanında. Bu yatırımların olası bir uzaylı saldırısına karşı yapıldığını savunan Phil’in yakınları ve fanatikleri, Schneider’ın eceliyle değil işkenceyle kasten öldürüldüğüne inanıyorlar.

Kendisine verilen bir görevden dolayı (Üssün insasiyla ilgili) Dulce’ye giden Schneider yeraltına asansörle iner.

Beraberinde diğer askerler de vardır. Özel kuvvetlerle beraber ki hepside silahli askerler. Fakat niye askerlerinde kendileriyle beraber indiğine bir anlam veremez. Ama aşağıya vardıklarında sebebini çok iyi kavrayacaktır. Çünkü hükümet bu üs çalışmalarında her an uzaylılarla karşılaşabildiklerini bildikleri halde bilim adamlarını bundan haberdar etmemişlerdir. Aşağıya indiklerinde uzaylıların yeraltı üssünün tepesini deldiklerini farkediyor ve bir anda kendini gri uzaylıların içinde buluveriyor.
groundattack
İki metre boyunda olan grilerle karşılaşırlar. (Griler çeşitli tiptedirler. Bu uzun boylu olanları çok daha yüksek teknolojiye sahiptirler.
Bu gri uzaylılar bunlara saldırgan bir hava ile üzerlerine yürümüşlerdir.

Phillip Schneider de babasının anlattıkları sebebi ile uzaylılar hakkında bazı fikirlere sahipti.
Onların saldırgan tavırlarını hissedip ilk ateşi o açmıştır. Oradaki yüzlerce griden iki tanesini vurmuş, fakat sayıca üstün olan griler ateş acmaya başlayınca silahlarindan gelen isin dalgalari Schneiderin parmaklarinin yanmasina sebeb olmus ve gogsunun sol ust kisminda bir delik acilmasina sebeb olmuştur. Bu ilk ateşten sonra çıkan karmaşada askerler ve griler birbirlerine ateş acmışlar, bu esnada delta force askerlerinden birisi Schneider ve diğer iki bilim adamı arkadaşını asansöre itip asansörün düğmesine basıp yukarı gönderiyor ve aşağıda askerler çatışmaya devam etmişlerdir. Daha Schneider ve diğer iki arkadaşı yüzeye çıktıklarında durumu anlatıp aşağı takviye asker gönderilmesini sağlıyorlar.Ama yapılmış uzaylı saldırısı o gün 66 kişinin ölümü ile sonuçlanmıştır. Bu olayda yaklaşık 20 kadar gri uzaylı ölmuştur.Fakat bu resmen onaylanmamıştır çünkü çatışma bittikten sonra tünelin o bölümü kapatılıyor ve açıklama yapılmıyor. Sadece insan kayıpları geçiyor raporlara.

Video’dan bazı başlıklar;
1. Schneider’e göre (bildikleri) 11 tane uzaylı* türü var.

2. Grey denilen en bilinen türün (Gri tür) 5-6 tane çeşidi var.

3. Konuşmanın bir yerinde “Reptilians” geçiyor. söyleniyordu, duyuyordum ama gerçekliğine %50 inanıyordum, şimdi ise % 70-80 oranında varlıklarına inanıyorum.

4. Gezegeni (80-90’lı yıllarda) savaşta ya da istila altında olan bir türün devamlı o dönem yaptıkları Dünya ziyaretlerinden bahsediyor.

5. insanlara çok benzeyen bir tür var. Videonun ortalarında bir resim gösteriyor, (aşağıdaki resim) ama kamera yaklaşmadığı için ne olduğu pek anlaşılmıyor. bunlar; insanlara hem dış görünüş olarak, hem de iç organlar olarak benziyorlarmış. 6 (altışar mı yoksa iki el toplam altı mı bilmiyorum ) ayak ve el parmakları varmış. çok büyük bir kalpleri ve beyin sistemleri varmış, iq olarak çok yüksek bir rakam söyledi, aklımda kalmadı.

6. 1979’da 2 tane uzaylıyı öldürmek zorunda kalmış ama onlarda ölmeden önce ellerini göğüslerinin bir tarafına götürüp bir çeşit (telepatik) enerjiyle adamı epey yaralamışlar. (Olmayan parmaklarını her seferinde kanıt olarak göstermektedir)

7. Abartılı anlatımında söylediğine göre, 9 uzaylı türü bizi et ve kemikten yiyecekler olarak görüyor. Bazı* kaçırma olayları bundan dolayı oluyor diyor (ve bazıları kölelik ve inceleme için).

8. Birkaç tane madde gösteriyor ve bunların çok üst seviye askeri amaçlar için hava ve deniz kuvvetlerinde kullanıldığını söylüyor. Ve bu uzaylı maddelerin birkaçı birleştirilerek kullanıldığında (ki zaten normali bu) bizim silahlarımızın uzay araçlarına herhangi bir zarar veremediğinden bahsediyor. Ayrıca, dünyadaki 6 kristal element* biliniyor halbuki 15 tane olduğunu öğrenmişler uzaylılardan ve bizim en sert, bir çizik kadar bile hasar verilemeyen bazı kristallerimizi paramparça edebilen teknolojileri olduğunu söylüyor.

9. Amerikan ordusunun 1940’lardan biri önce kayaları toza dönüştürebilecek veya eritebilecek teknolojisi olduğundan bahsediyor.

10. ABD’nin gelirinin %30’u, kara hesaplarla, bu işlere harcanıyor, bunu %25’i sadece yer altı tesisleri kurmak için kullanılıyor ve halkın hiçbir haberi yok, halkı aptal yerine koyuyorlar diyor.

11. Bölge 51, bulunan irili ufaklı 130 civarındaki tesisten sadece biri, mega boyutta olanı ve içinde daha birçok tesis bulunduruyor.

12. 2052 civarında, Jüpiter’in 10 katı büyüklüğünde bir göktaşının dünyaya çarpma olasılığı var.

schneider
Phillip Schneider’in babasının göründüğü bu fotoğraf, USS ElDRIDGE’de çekilmiş, önde yuvarlak içerisinde betimlenen askeri personelin 50 yıl boyunca hiç yaşlanmadığını anlatıyor Phil. Babası da adam ile ilgili enteresan şeyler anlatmış. Adam aramızdaki uzaylılardan sadece biri diyor. Adamın hiç bir zaman el sıkışmadığını söylüyor.

admin