UFO: Hayvan Deneyleri

299
İzlenme

Bu başlıktan nefret etmeme rağmen paylaşmak gerekiyor.
Dünya dışı varlıklara tarafından gemiye alınan ve bazı testlere tabi tutulan canlılar yalnızca insanlar değildir. İnsanların yanı sıra birçok hayvanın da kaçırılıp gemiye alındıklarına hatta bazılarının dünya dışı varlıklarca testlere tabi tutulup, öldürüldüklerine dair elimizde sayısız rapor bulunmaktadır. Bu durumda tam olarak açıklana bilmiş bir hadise değildir. Bu tür hayvan ölümleri için Mutilation terimini kullanıyoruz.

“Mutilation” terimi, anormal bir şekilde, açıklanamayan bir nedenden olan hayvan ölümlerini tarif etmek için kullanılır. Bu anormal ve açıklanamayan vakalar, kesilme, yaralanma, parçalanma, organ ya da kan eksilmesi yada çürümesi gibi durumları içermektedir.

1961’den 1963 yılına kadar Pentagon’a, yerel ve bölgesel polis kuruluşlar tarafından, sistematik bir biçimde organları alınmış sığır cesetleri ve uzaylılar tarafından kaçırıldığını söyleyen insanların ifadeleriyle ilgili birçok raporun geldiği açıklanmıştır. ABD Ordusu’na bildirilen raporlar da kaçırılmalarla ilgili olarak arazilerde bulunan sığır cesetlerinin incelemesi için çağırılan veterinerlerin, sadece hayvanların kanının akıtılmasının değil aynı zamanda tüm iç organların cerrahi yöntemlerle alınmış olduğunu ve bunun yırtıcı hayvanlar ya da sadist kişilerce yapılamayacağını dair ifadelerine yer verilmiştir.

admin