www.youtube.com/watch?v=U-BXdAg2ObI

Bartın Çakraz’da toplu UFO gözlemi – 13 Haziran 2014

295
İzlenme

BARTIN’ın Amasra İlçesine bağlı Çakraz tatil beldesinde dün gece ilginç bir olay yaşandı. Denizin üzerinde bir anda ortaya çıkan 3 tane parlak cisim herkesi heyecanlandırdı. Bir otelde garson olarak çalışan Boran Ezer isimli vatandaş o anları cep telefonuna kaydetti.

Dün gece saat: 01.30 sıralarında Çakraz tatil beldesinde yaşandı. Çakraz’daki bir otelde garson olarak çalışan 40 yaşındaki bir arkadaşıyla çay içtiği sırada denizin üzerindeki ışıklı 3 cisim gördü. Bir anda büyük panik yaşayan Ezer, o anları cep telefonuna kaydetti. 2 dakika boyunca denizin üzerindeki cismi kayıt yapan Ezer ile arkadaşı arasında ilginç diyologlar yaşandı.

Ezer, kayıt sırasında, “Allahü ekber, bu ne ya, Allah Allah bu ne kadar, bunlar ney böyle ya, ufo mu? Ben anlamadım ki ya, hayret bir şey ya, baksana, bunların gece gece burada ne işleri var? Bunları Amerikalılar salmıştır, Amerikalıların işi bu, yok değil, baksana abi bir tane daha çıktı ortaya, IŞİD göndermiştir, baksana abi 3 oldu. Bunlar ufo abi, çünkü telefonun kamera kaydındı yıldızlar gözükmüyor. Bu ufo abi başka bir şey olamaz ya, baksana bir yerinde duramıyor. Bir oraya gidiyor bir buraya gidiyor. Ufo değil mi abi bu ya, yoksa böyle denizin bu kadarda gitmez. Bak bak yanıp yanıpta sönüyor.” dediği duyuluyor.

admin